Mariánskohorské boudy

Chalupa se nachází v Jizerských horách, oblast Mariánskohorské boudy, 3 km od obce Josefův Důl – po žluté turistické značce. V oblasti jsou 4 chalupy. Je to 2.chalupa ve směru od Josefova Dolu, má kamennou podezdívku. Před chalupou je malinký rybníček. č. popisné 833. V chalupě je velká světnice, kde jsou kachlová kamna, stoly, lavice, 4 postele. Na půdě je jedna velká a jedná malá místnost na spaní s kamny. K dispozici je cca 20 matrací. V kamenné části je kuchyň, kde je vařič, kamna a nádobí.

 

Chalupa má suché WC.

Pitná voda je ve studánce u horní chalupy.

 


Informace k topení – je vhodné zatopit nejdříve v komíně, aby se zahřál a kamna lépe táhla. Petrolejky, zvlášť v zimním období, rozsvěcujte, až když se skleněný cylindr trochu zahřeje, jinak praskne. 

 

Kompost napravo od ohniště (dřevěná ohrádka mezi smrky). Odpadky které nelze kompostovat /plechovky, plasty/ prosím pokud to bude možné odvezte.

 

Za pronájem se platí předem záloha pro zajištění termínu – 1000Kč za víkend, 1500 Kč za týden – to jsou minimální platby. Pokud je konečná částka za pronájem vyšší, záloha se započte. Na požádání vystavíme fakturu.

 

 

Volné termíny do konce roku 2019:
Listopad 28. 11. až 1. 12.
Prosinec 13. 12. až 15. 12.

Pro větší skupiny: paušál 3 000 Kč/noc při pobytu

Platba za Silvestra: 6 000,- Kč

 

Informace k příjezdu na chalupu : Pokud pojedete na chalupu svým autem, zapůjčíme Vámpřenosnou povolenku k vjezdu odLesů ČR v Jablonci nad Nisou .

 

Informace k parkování: Auto na které máte od nás zapůjčenou přenosnoupovolenku k vjezdu platí pouze pro jedno osobní auto /zaparkujtepřímo na pozemku před chalupou/.

 

V zimních měsících se k chalupě autem nedostanete.


Další info a volné termíny: jana.stara@cmelak.cz
tel. 777 749 374,482 751 195

 

Na venkovní oheň si prosím natahejte klest a dřevo z lesa. Venku u chalupy je dřevo pouze na topení v kamnech. Děkujeme